Ми раді новим зустрічам з вами! Будемо все здорові!


Ми раді новим зустрічам з вами! Будемо все здорові! 

 

Про клініку

Про клініку

Стоматологічна клініка "Клініка Сидельникова" - одна з провідних клінік приватної стоматології була заснована в 1996 році. Очолює клініку Сідельников Павло Володимирович - кандидат медичних наук, доцент кафедри стоматології НМАПО ім. П.Л. Шупика, паст-президент Асоціації імплантологів України, дипломант ICOI, член ЄАО.

У нашій клініці працюють професіонали високого рівня. Досвід, спеціальні знання сучасної стоматології та колегіальність прийняття рішень допомагають комплексно підійти до виявлення стоматологічних проблем у наших пацієнтів.

"Клініка Сідельникова" - це дружний, злагоджений і згуртований роками спільної роботи колектив. Ми дуже раді тому, що багато хто з наших пацієнтів стають нашими друзями, довіряючи нам найдорожче - своє здоров'я, здоров'я своїх дітей і батьків ... 

У нашій клініці Вас можуть проконсультувати з усіх питань в стоматології, незалежно від віку і причин, що спонукали Вас звернутися до лікаря. Ми обов'язково знайдемо і запропонуємо Вам методи і рішення цих питань.

Наша стоматологічна клініка займається профілактикою захворювань, гігієною, лікуванням зубів, протезуванням, хірургічної стоматологією, імплантології та ортодонтії. У нашій клініці працює психолог, який надає допомогу пацієнтам, що страждають стоматофобією.

Одне з пріоритетних напрямків в нашій роботі - це строгий епідеміологічний контроль. Ми працюємо за міжнародними нормами в режимі "АнтиСНІД" та "АнтиГЕПАТИТ", використовуючи сучасні антисептичні засоби. Ми любимо і поважаємо Вас, наші пацієнти, і тому дбаємо про Ваше здоров'я! 

 

 

Задайте свой вопрос по «Про клініку»

Ваше имя: *
Ваш E-mail: *
Пожалуйста, сформулируйте Ваши вопросы относительно «Про клініку»:
← Назад