Ми раді новим зустрічам з вами! Будемо все здорові!


Ми раді новим зустрічам з вами! Будемо все здорові! 

 

ЕНДОДОНТІЯ

ЕНДОДОНТІЯ

Ендодонтія-це лікування порожнини зуба і кореневих каналов.Заболеванія, які вимагають цього втручання, такі як: ПУЛЬПІТ, ПЕРІОДОНТІТ виникають в результаті несвоєчасного звернення пацієнта до спеціалісту.Как правило ці патології є ускладненням КАРІЄСУ або механічного пошкодження зуба. Цілі і етапи ендодонтичного лікування: Точна клінічна діагностика, Знеболювання, видалення пульпи або її розпаду, Додання кореневого каналу необхідної форми для підготовки до пломбування, і безпосередньо пломбування.

Ендодонтичні інструменти використовуються для механічної (інструментальної) обробки кореневих каналів.

Інструментальна обробка кореневих каналів із застосуванням антисептичних розчинів проводиться з метою очистити і зробити стерильною всю внутрішню поверхню зуба.

Найсучасніші ендодонтичні інструменти виготовляють з нікель-титанового сплаву що має масу переваг:

висока ріжуча здатність

-відмінна гнучкість

-Скорочення часу обробки каналів і т.д. 

ЕНДОДОНТІЯ

 

Для точного визначення довжини каналів, так як кожен канал є індивідуальним, крім рентгенодіагностики використовують спеціальне електронне устаткування - «апекслокатор». 

ЕНДОДОНТІЯ

Заключним і найвідповідальнішим етапом ендодонтичного лікування є пломбування кореневих каналів. Методик існує безліч. У недавньому минулому було дуже популярно пломбувати кореневі канали пастами. Однакоеті пасти з плином часу розсмоктуються або змінюють свій об'єм. Герметичності заповнення кореневих каналів можна досягти, використовуючи гутаперчеві штифти в комбінації з сіллером. Найсучаснішим цементом є АН Plus, який має високі запечатують властивості протягом тривалого терміну і значну рентгенконтрастність. 

ЕНДОДОНТІЯ

 

Задайте свой вопрос по «ЕНДОДОНТІЯ»

Ваше имя: *
Ваш E-mail: *
Пожалуйста, сформулируйте Ваши вопросы относительно «ЕНДОДОНТІЯ»:
← Назад